28 Lis

Herbaciarka z twoją dedykacją

Herbaciarka z twoją dedykacją

Herbaciarka z twoją dedykacją to idealny prezent. Do świąt Bożego narodzenia zostało wprawdzie jeszcze trochę czasu, ale aby obdarować bliskich naprawdę pięknymi i trafionymi prezentami pod choinkę, warto pomyśleć o nich już teraz. Herbaciarka jest w pełni spersonalizowana. Na życzenie klienta możemy umieścić na niej przesłany nam tekst i grafikę. Można również wybrać  jedną z grafik dostępnych na naszej stronie. W ten sposób  można wyczarować coś czego nie da się kupić w żadnym sklepie. Spersonalizowany prezent jest elegancki i jedyny w swoim rodzaju.

Herbaciarka z twoją dedykacją, prezent pod choinkę, prezent na gwiazdkę

Herbaciarka z twoją dedykacją  wykonana jest z drewna sosnowego o wymiarach 17x17x7cm. Tekst na wewnętrzną stronę  jest  zupełnie dowolny , jedynym ograniczeniem jest długość napisów i dopasowana do nich odpowiednia czcionka.   Im dłuższy tekst tym mniejsza czcionka. Czcionkę można wybrać z oferowanych w formularzu zamówień.  Do wyboru mamy 14 rodzajów czcionek.

Herbaciarka z twoją dedykacją, prezent od mikołaja, prezent dla babci, prezent na święta

Herbaciarka z twoją dedykacją posiada 4 przegródki. Wielkość każdej z przegródek to 7,5×7,5cm

herbaciarka , zakątek pamiątek

Herbaciarka pomalowana jest bejcą wodną w kolorze orzech , wielokrotnie polakierowane lakierem akrylowym oraz szlifowane na połysk. Herbaciarka z twoją dedykacją wykonana  jest techniką Decoupage oraz transfer glaze.

pudełko drewniane, herbaciarka

Aby zamówić podobne pudełko zapraszam do sklepu