Dostawa

Dostawa- 16zł

Wysyłka produktów kurierem DPD/Inpost

 

 

 

 

Na życzenie klienta możliwa jest wysyłka:

Kurierem UPS Standard – 18 zł

Kurierem Geis – 16 zł

Kurierem Fedex – 15 zł

Przy składaniu zamówienia w rubryce uwagi należy podać nazwę firmy kurierskiej jeżeli ma być inna niż DPD/Inpost

 

Przewidywany czas dostawy 1-2 dni robocze.

Nie wysyłamy za pobraniem i za granicę. 

Przesyłki wysyłane są od pn-pt

  1. Można zamówić kuriera we własnym zakresie lub wybrać z listy, domyślnie wysyłamy kurierem DPD lub Inpost.
  2. W dniu wysyłki wysyłam wiadomość oddzielnym mailem wraz z numerem listu przewozowego.
  3. Wysyłka kuferków 20x30x14 w ciągu 5 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
  4. Wysyłka kuferków 30x40x14 w ciągu7 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
  5. Wysyłka odlewów gipsowych bez podstawki w ciągu 24 godzin (bez sobót, niedziel i świąt) od wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
  6. Wysyłka odlewów gipsowych z podstawką w ciągu 3 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
  7. Wysyłka papieru z życzeniami w ciągu 3 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
  8. Wysyłka Biblii w ciągu 24 godzin (bez sobót, niedziel i świąt) od wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
  9. Prosimy pamiętać, że nie ma możliwości ustalenia godziny odbioru przesyłki.
  10. Usługa na sobotę jest dostępna i płatna dodatkowo 10 zł

Uwaga: Informujemy, że kurier nie ma obowiązku inicjowania kontaktu telefonicznego z Państwem, w celu uzgodnienia dokładnej godziny odbioru przesyłki. Kontakt telefoniczny wykorzystuje jedynie wtedy, gdy nie zastanie adresata pod wskazanym adresem.

Wysyłka domyślnie jest kurierem DPD lub Inpost ale jest możliwość wybrania innej firmy kurierskiej. Przesyłki dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania.

Prosimy o nie zamawianie produktów na zamówienie na ostatnią chwilę, prosimy o kontakt na adres e-mail: zakatekpamiatek1@gmail.com w celu uzgodnienia możliwie najszybszej realizacji zamówienia.

Regulamin sprzedaży

Polityka Prywatności