Dostawa

Dostawa- 16zł

Wysyłka produktów tylko kurierem Pocztex Ekspres24.

Przewidywany czas dostawy 1-2 dni robocze.

Nie wysyłamy za pobraniem i za granicę

Przesyłki wysyłane są od pn-pt  o godzinie 11:30 

 1. Można zamówić kuriera we własnym zakresie.
 2. W dniu wysyłki wysyłam wiadomość oddzielnym mailem wraz z numerem listu przewozowego .
 3. Zamówienia kuferków powyżej 4szt dostawa gratis
 4. Wysyłka kuferków 20x30x14 w ciągu 5 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
 5. Wysyłka kuferków 30x40x14 w ciągu7 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
 6. Wysyłka odlewów gipsowych bez podstawki w ciągu 24 godzin (bez sobót, niedziel i świąt) od wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
 7. Wysyłka odlewów gipsowych z podstawką w ciągu 3 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
 8. Wysyłka papieru z życzeniami w ciągu 3 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
 9. Wysyłka Biblii w ciągu 24 godzin (bez sobót, niedziel i świąt) od wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu)
 10. Paczkę awizowaną można odebrać na najbliższej placówce pocztowej. Nie trzeba czekać na kolejną próbę dostarczenia paczki do adresata.
 11. Prosimy pamiętać że nie ma możliwości ustalenia godziny odbioru przesyłki. Usługa taka jest dodatkowo płatna  40zł , kwota ustalona jest przez Pocztę Polską.
 12. Usługa na sobotę jest dostępna i płatna dodatkowo 10 zł

Uwaga: Informujemy, że kurier nie ma obowiązku inicjowania kontaktu telefonicznego z Państwem, w celu uzgodnienia dokładnej godziny odbioru przesyłki. Kontakt telefoniczny wykorzystuje jedynie wtedy, gdy nie zastanie adresata pod wskazanym adresem.

Wysyłka jest tylko kurierem Pocztex Ekspres24 ponieważ inne firmy kurierskie w naszej miejscowości. Niestety bardzo często nie dojeżdżały po odbiór przesyłek. Zakątek Pamiątek mieści się w małej wsi Domaradz na Podkarpaciu , na końcu wsi i wysokiej górze co stanowi problem dla niektórych przewoźników. Dla nas najważniejszy jest klient oraz aby paczka wysłana przez nas dotarła na czas. Kurier Pocztex Ekspres24 to usługa gwarantująca dostawę w ciągu 24 godzin. Może się jednak zdarzyć w wyjątkowych sytuacjach, że przesyłka dotrze w ciągu 48 godzin do klienta.

Prosimy o nie zamawianie na ostatnią chwilę, gdyż nie możemy gwarantować dostawy w terminie 24 godzin. Zdarzają się wypadki losowe i należy zawsze brać pod uwagę czas dostawy 48 godzin dla pewności. 

Regulamin sprzedaży

Polityka Prywatności