02 Sty

Herbaciarka dla Babci

Herbaciarka dla Babci

Drewniane pojemniki na herbatę mogą stanowić wspaniałe , funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie dla każdej kuchni. Stanowią również piękną dekorację, idealnie pasującą do stylu i wyposażenia bardzo wielu wnętrz. Herbaciarka pomalowana jest bejcą wodną w kolorze orzech , wielokrotnie polakierowane lakierem akrylowym oraz szlifowana na połysk. Herbaciarka z twoją dedykacją wykonana  jest techniką Decoupage metodą transfer glaze.

Herbaciarka dla Babci

Nasze drewniane pudełka do przechowywania herbaty mają wiele zalet. Wykonane są całkowicie z  naturalnego litego drzewa sosnowego.  Wewnątrz posiada 4 kwadratowe przegródki umożliwiające podział na różne smaki i rodzaje. Pudełka drewniane nie przepuszczają  szkodliwych dla herbaty promieni słonecznych i chronią ją przed nadmiernym dostępem do powietrza. Nasze herbaciarki są także odporne na wilgoć oraz uszkodzenia. Są pojemne, a przy tym zajmują bardzo mało miejsca, nadają się do małych kuchni.

herbaciarka z drewna sosnowego

Na wewnętrznej stronie wieka pudełka można umieścić dowolny tekst. Może to być cytat, sentencja, życzenia w zależności od okoliczności. Do wyboru mamy 14 rodzajów czcionek.  Wszystkie pudełka na herbatę pomalowane są bejcą wodną w kolorze orzech i polakierowane lakierem akrylowym.

pojemnik na herbatę

Herbaciarka wykonana z drewna sosnowego o wymiarach 16,5×16,5×7,5 cm Każda z przegródek ma wymiary 6,5×6,5 cm . Wymiary pudełek mogą różnić się nieznacznie o kilka milimetrów, gdyż wszystkie pudełka są ręcznie wykonane przez stolarza w krótkich seriach.

herbaciarka z drewna sosnowego

Tekst na wewnętrzną stronę  jest  zupełnie dowolny , jedynym ograniczeniem jest długość napisów i dopasowana do nich odpowiednia czcionka.   Im dłuższy tekst tym mniejsza czcionka. Nie redagujemy tekstu, nie sprawdzamy pod kątem błędów ortograficznych i stylistycznych. Tekst nadesłany do nas w zamówieniu będzie dokładnie skopiowany  na projekt herbaciarki. Grafika nad tekstem jest przykładowa. po złożeniu zamówienia przesyłamy do akceptacji projekty, każda poprawka również jest przesyłana i musi zostać zaakceptowana przez klienta. Po akceptacji projektów przesyłamy dane do przelewu wraz z planowanym terminem do wysyłki.

prezent na dzień babci i dziadka

Herbaciarka z twoją dedykacją posiada 4 przegródki. Wielkość każdej z przegródek to 6,5×6,5cm

wnętrze herbaciarki

Galeria wzorów herbaciarek

prezent dla babci

o2

o1

o4

o5 o6 o7 o8

o9

o10

o11

o12 o14 o15 o16