Dostawa

Dostawa- 16zł kurierem Inpost

Wysyłka produktów kurierem Inpost

 

 

 

 

Na życzenie klienta możliwa jest wysyłka: 

Paczkomat cena 15 zł wystarczy podać nazwę paczkomatu w uwagach do zamówienia

Kurierem DPD cena 17 zł

 

Jeżeli wysyłka ma być kurierem DPD lub przez paczkomat proszę napisać przy składaniu zamówienia w rubryce uwagi.

Przewidywany czas dostawy 1-2 dni robocze.

Nie wysyłamy za pobraniem i za granicę. 

Przesyłki wysyłane są od pn-pt

  1. Można zamówić kuriera we własnym zakresie lub wybrać z listy, domyślnie wysyłamy kurierem  Inpost.
  2. W dniu wysyłki wysyłam wiadomość oddzielnym mailem wraz z numerem listu przewozowego.
  3. Wysyłka kuferków 20x30x14 w ciągu 5 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu wygenerowane z banku)
  4. Wysyłka kuferków 30x40x14 w ciągu 7 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu wygenerowane z banku )
  5. Wysyłka odlewów gipsowych bez podstawki w ciągu 24 godzin (bez sobót, niedziel i świąt) od wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu wygenerowane z banku )
  6. Wysyłka odlewów gipsowych z podstawką w ciągu 3 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu wygenerowane z banku )
  7. Wysyłka papieru z życzeniami w ciągu 3 dni roboczych(bez sobót, niedziel i świąt) od akceptacji i wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu wygenerowane z banku)
  8. Wysyłka Biblii w ciągu 24 godzin (bez sobót, niedziel i świąt) od wpłaty na konto (można przesłać potwierdzenie przelewu wygenerowane z banku)
  9. Prosimy pamiętać, że nie ma możliwości ustalenia godziny odbioru przesyłki.
  10. Usługa na sobotę jest dostępna i płatna dodatkowo 10 zł

Uwaga: Informujemy, że kurier nie ma obowiązku inicjowania kontaktu telefonicznego z Państwem, w celu uzgodnienia dokładnej godziny odbioru przesyłki. Kontakt telefoniczny wykorzystuje jedynie wtedy, gdy nie zastanie adresata pod wskazanym adresem.

Wysyłka domyślnie jest kurierem  Inpost ale jest możliwość wybrania  firmy kurierskiej DPD. Przesyłki dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania.

Prosimy o nie zamawianie produktów na zamówienie na ostatnią chwilę, prosimy o kontakt na adres e-mail: zakatekpamiatek1@gmail.com w celu uzgodnienia możliwie najszybszej realizacji zamówienia.

Regulamin sprzedaży

Polityka Prywatności