O mnie

o mnie, Zakątek PamiątekO mnie

 O mnie można powiedzieć, że jestem rzemieślnikiem i przede wszystkim tworzę wyjątkowe prezenty na różne okazje.

Zastanawiasz się często co podarować bliskiej osobie?

Czy w  Zakątek Pamiątek znajdziesz inspirację, oryginalne prezenty tak unikatowe jak żadne inne? Czy produkt jest tworzony na indywidualne życzenie klienta?  Tak każde pudełko wspomnień czy obraz , życzenia na papierze ozdobnym tworzymy specjalnie dla Ciebie. Przede wszystkim nie posiadamy gotowych produktów a wszystkie tworzymy dla konkretnej osoby, z imieniem datą, życzeniami.  W naszym sklepie znajdziesz pudełka wspomnień godnych uwagi czyli na urodziny, imieniny, wszelkie rocznice, Pierwszą komunię Świętą, dla nauczyciela, na Chrzest, Roczek.  Tworzymy wszystkie produkty z sercem jak i  również z pasją.

Największym dla nas szczęściem jest przede wszystkim radość klienta. Godnym uwagi jest fakt, że piszą do nas klienci o wzruszeniach i łzach szczęścia obdarowanej osoby i z pewnością nie ma nic piękniejszego. Wydaje się , że podarowanie prezentu jest proste ale z pewnością tak nie jest.  Podczas gdy większość kupuje coś na ostatnią chwilę , my  chcemy sprawić aby klient obdarował bliską mu osobę czymś zupełnie wyjątkowym. Może to być pudełko wspomnień czy drzewo genealogiczne. Chodzi o to aby był to bardzo wyjątkowy ale przede wszystkim osobisty prezent.

Reasumując najważniejsze jest szczęście jubilata dlatego, że to on jest w centrum zainteresowania i to on ma być zachwycony prezentem. Ważnym aspektem jest fakt , że to  właśnie przede wszystkim bliską osobę chcemy uszczęśliwić. Pamiętajmy nie robimy prezentów dla siebie dlatego zastanówmy się co sprawiłoby radość bliskiej nam osobie? Jaki prezent będzie godny uwagi tej osoby. Czym będzie zachwycony?

Kontak ze mną e-mail: zakatekpamiatek1@gmail.com  oraz tel: 517-488-966

 

Regulamin sprzedaży

 

Polityka Prywatności