12 Lis

Prezenty na Gwiazdkę 2019

Prezenty na Gwiazdkę 2019

Prezenty na Gwiazdkę 2019. To ostatni dzwonek na zamawianie świątecznych prezentów. Z całą pewnością przy zamawianiu prezentów nie warto ryzykować. Zachęcamy wszystkich naszych klientów, aby wysyłali zamówienia na obrazy drukowane na płótnie z gwarancją dostawy do 24.12.2019 najpóźniej do 10 grudnia 2019.  Po złożeniu zamówieniu należy jak najszybciej przesłać wszystkie niezbędne  informację. Przede wszystkim akceptacja przesłanych projektów musi nastąpić najpóźniej do 12 grudnia 2019. Po akceptacji projektów czas wysyłki wydłużamy do 10 dni roboczych w związku z dużą ilością zamówień.

Prezenty na Gwiazdkę 2019

Zamówienia na kuferki przyjmujemy do 18 grudnia pod warunkiem że klient zaakceptuje przesłany projekt do akceptacji do godziny 16 .

21 Paź

Drzewo pozbawione korzeni upada, człowiek też.

„Drzewo pozbawione korzeni upada, człowiek też”. Trudno się nie zgodzić z panem Andrzejem Majewskim, który jest autorem powyższych słów. Z pewnością drzewo jest piękną metaforą aby opisać coś tak wspaniałego i skomplikowanego jak rodzina. Można zauważyć wiele podobieństw. Przede wszystkim Drzewo  symbolizuje  rodzinę poprzez skomplikowaną sieć gałęzi, pokazując nam ciągłość przez wszystkie pokolenia . Jesteśmy połączeni poprzez stale rozwijające się gałęzie z naszymi rodzicami, dziadkami oraz z naszymi dziećmi i dziećmi naszych dzieci.
Drzewo pozbawione korzeni upada, człowiek też.

W rodzinie jak i w drzewie bardzo ważne są również korzenie. To one decydują o sile drzewa i rodziny. Człowiek bez korzeni, to ktoś, kto nie potrafi określić swojego pochodzenia, przodków, wyznania, tradycji, obyczajów, ideałów i wartości. Staje się istotą anonimową, bez oblicza, historii i tożsamości podatną na propagandę i manipulację. Na koniec warto zwrócić uwagę na fakt, że drzewo jest nieruchome ale pnie się powoli w kierunku nieba.  W dzisiejszych czasach  -kultu rekordu, szybkości , pomiarów, pochopności myślenia i działania drzewo/rodzina staje się ostoją normalności. Drzewo tak jak rodzina oferuje prawdziwą więź a nie relacje  przejściowe, prowizoryczne i płytkie. Oferuje autentyczne doświadczenia i przeżycia. Drzewa z korzeniami jako symbolu użyliśmy w naszym najnowszym projekcie obrazu  na płótnie.

Drzewo pozbawione korzeni upada, człowiek też.

Nieustannie staramy się odpowiadać na Państwa oczekiwania, dlatego systematycznie poszerzamy swój asortyment obrazów drukowanych na płótnie z drzewami genealogicznymi. Naszym najnowszym produktem jest „Drzewo genealogiczne korzenie”

Drzewo pozbawione korzeni upada, człowiek też, genealogia

Taki obraz może być wspaniałym prezentem na każdą okazję. Może to być Boże Narodzenie, rocznica ślubu, urodziny, imieniny Rodziców, Dziadków, Pradziadków. Z pewnością będzie on  jedyny, niepowtarzalny, wyjątkowy i oryginalny. Na gałęziach dębu umieszczone są zdjęcia członków Rodziny , jeżeli brakuje gałęzi są one dobudowywane tak aby wyglądało jak rozrastające się drzewo. Napisy po bokach obrazu są zupełnie dowolne. Można to miejsce wykorzystać na osobiste  życzenia dla obdarowanej osoby lub sentencję.

Drzewo pozbawione korzeni upada, człowiek też, genealogia

Na dole można umieści najstarszych członków rodziny, którzy są „korzeniami” drzewa rodzinnego.

Zapaszmy do zakupów.

20 Paź

Po prostu jesień

Po prostu jesień: dużo piękna, trochę smutku …. Piękne słowa  Jerzego Broszkiewicza , które wspaniale oddają ducha tegorocznej jesieni. Wystarczy wyjść na krótki spacer aby cieszyć się widokami, zapachem i odgłosami jesieni 😉 Na zdjęciu poniżej droga na „Michałka”

Po prostu jesień

Przede wszystkim jesień to czas cudów, kiedy świat przyrody zmienia się w kalejdoskop kolorów.  Uwielbiam obserwować jak liście na drzewach zmieniają kolory z jednolitej zieleni na wszystkie odmiany złota, żółci i czerwieni. Te jesienne kolory liści nie powstają przypadkowo. Za tym bogactwem odcieni  stoi cała złożoność natury. O kolorze liści decyduje gatunek drzewa, temperatura, wilgotność czy w końcu poziom nasłonecznienia.

Po prostu jesień

Bezsprzecznie jesień to dużo piękna 😉 Ale jednak to również czas podsumowania roku, przemijanie i rozmyślanie nad własnym życiem. Dlatego właśnie jest te trochę smutku….Po prostu jesień