10 Lip

20 wyjątkowych prezentów pudełko na ślub

20 wyjątkowych prezentów pudełko na ślub

20 wyjątkowych prezentów pudełko na ślub. Sezon ślubny trwa w najlepsze. 😉 Jeżeli i  Was niedługo czeka kupienie prezentu na ślub, a nie macie pomysłu na coś oryginalnego to chętnie służymy pomocą. Przede wszystkim nie proponujemy zakupu patelni, garnków czy noży. Niewątpliwie aby wyróżnić się z tłumu gości potrzebujecie czegoś wyjątkowego. W szczególności polecam prezent na ślub pudełko wspomnień.  Na pewno wywoła on zachwyt pary młodej i uśmiech od ucha do ucha 😉

Co wyróżnia nasze pudełka?

Po pierwsze pudełko wykonane jest z drewna sosnowego a nie z płyty MDF. Poza tym  wielokrotnie je malujemy, szlifujemy i lakierujemy. Dzięki temu z pewnością będzie dłużej cieszył osobę obdarowaną.  Po drugie napis na wieku jest zupełnie dowolny.  Przedstawione poniżej napisy na pudełkach są jedynie inspiracją.

Pudełko ślubne może być  ze zdjęciem Pary Młodej przesłanym przez klienta

prezent na ślub wyjątkowy

Lub z dowolną grafiką wybraną w naszym sklepie lub przesłaną do nas.

jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia 😉

kalendarz na ślub

Od 2013 kiedy powstał Zakątek Pamiątek sprzedaliśmy już bardzo wiele kuferków więc mamy spore doświadczenie w tworzeniu pięknych pudełek ślubnych.

Jesteśmy kreatywni i stale tworzymy nowe szablony, które mogą być inspiracją dla naszych klientów.

Z pewnością każdy znajdzie w naszym sklepie pudełko ślubne, które spełni jego oczekiwania.

Jeżeli nie, może nam opisać  jak ma wyglądać jego wymarzone pudełko, a my zrealizujemy jego wizję.

Wiemy, że tak naprawdę liczą się szczegóły. Dlatego mamy różne obrączki. Oczywiście możemy zrobić pudełko ślubne  ze zdjęciem  z obrączkami klienta. Mieliśmy już wiele takich zamówień szczególnie na rocznie ślubu. Zdjęcia takich obrączek są zwykle porysowane i to właśnie w nich jest piękne 😉

Wnętrze kuferka może również zdobić  napis  z elegancką grafiką. Napis na wewnętrznej stronie kuferka jest zupełnie za darmo i nie trzeba za niego dodatkowo  płacić. Można tam umieścić zdjęcie lub dowolną grafikę. Takie pudełka ślubne tylko u nas 😉

Kolejnym kluczowym punktem jest kolorystyka. Oferujemy pudełka ślubne w dwóch kolorach białym i brązowym. Natomiast na białych napisy oferujemy złote, srebrne lub w wybranym przez klienta kolorze.

Wyjątkowym prezentem jaki oferujemy może być pudełko walizka ze skórzanymi paskami.

Paski skórzane ze skóry bydlęcej licowej w kolorze naturalnym. Oczywiście mamy w ofercie również paski skórzane w kolorze czerwonym i brązowym.

Pudełko na ślub w kolorze brązowym w stylu Vintage malujemy bejcą wodną w kolorze orzechowym. Bejca wnika w strukturę drewna i trwale ją barwi. Uwydatnia rysunek słojów drewna. Bezpieczna dla środowiska  czyli ekologiczna. Pielęgnuje drewno oraz jest
odporna na działanie promieni UV.

Wszystkie nasze kuferki lakierujemy lakierem akrylowym na połysk.

Ponadto każdy kuferek zamykany jest na ozdobny zameczek, który chroni zawartość przed wysypaniem.  

Każdy szablon można modyfikować wg własnych upodobań. prezent na ślubprezent na ślub wyjątkowy

Kuferek Podziękowanie dla Rodzicówprezent na ślub

Zapraszamy do sklepu

04 Lip

Jak zamówić obraz drzewo genealogiczne

Jak zamówić obraz drzewo genealogiczne

Jak zamówić obraz drzewo genealogiczne – czyli najczęściej zadawane pytania.

Ile osób zmieści się na obrazie drzewo genealogiczne?

Przede wszystkim na obrazie można umieścić około  60 osób (im większa ilość to mniejsze zdjęcia) . Ale tak naprawdę szczegółowo wszystko oceniamy indywidualnie.

Jak przesłać zdjęcia na obraz?

Zdjęcia , które znajdują się na komputerze, telefonie czy chmurze należy wysłać na adres email: zakatekpamiatek1@gmail.com w formacie .jpg lub .pdf

Oczywiście fotografie w formie papierowej należy zeskanować w najwyższej rozdzielczości w formacie .jpg lub .pdf i skany wysłać na adres email: zakatekpamiatek1@gmail.com

Zdjęcia należy podpisać z imienia i nazwiska. Jeżeli jest kilka osób na zdjęciu a ma być tylko jedna z tych osób na obrazie należy w mailu podać , z którego zdjęcia ma być osoba (np. Daria druga z prawej w białej sukience)

Uwaga: W jednym mailu można wysłać do 20 mb zdjęć, jeżeli zdjęcia są duże lub jest ich dużo należy wysyłać je w kilku mailach. 

Co znaczy prześlij graf rodziny?

Graf rodziny służy jako informacja kto jest kim dla kogo abyśmy wiedzieli jak połączyć członków rodziny. Można go rozpisać w mailu, np.

  1. rodzice jubilatki (imiona i nazwiska)
  2. rodzice jubilata (imiona i nazwiska)
  3. jubilaci (imiona i nazwiska)
  4. córka/syn jubilatów (imiona i nazwiska) + współmałżonek (imiona i nazwiska)
  5. dzieci córki/syna (wnuki jubilatów)
  6. i kolejne dzieci jubilatów , wnuki i prawnuki

Przykładowy graf jaki należy przesłać na email: zakatekpamiatek1@gmail.com

Jak zamówić obraz drzewo genealogiczne

Kiedy płacę za zamówienie i gdzie podaję dane na obraz?

Zamawiając obraz drzewo genealogiczne należy złożyć zamówienie przez sklep wybierając obraz i wielkość obrazu. W uwagach do zamówienia proszę podać tekst na górę obrazu, tekst na prawą i lewą stronę obrazu, nr czcionki do napisów, oraz kolor zdjęć sepia czy kolor. Wszystkie imiona i nazwiska proszę wypisać w uwagach , jeżeli mają być daty urodzenia, śmierci nazwiska panieńskie wszystkie te informację powinny być podane w rubryce uwagi przy składaniu zamówienia.

Dane do przelewu podajemy dopiero  po ostatecznej akceptacji przesłanych projektów. Nie pobieramy opłat z góry ani w trakcie wykonywania projektu.

Kiedy dostanę projekt do akceptacji?

W ciągu 24 godzin(zamówienia złożone w godzinach pracy 8-16) przesyłam wstępny projekt do akceptacji. Ponadto po otrzymaniu zamówienia przesyłam dokładny termin wykonania projektu.

Zapraszam do sklepu

 

 

03 Lip

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, którzy mają przecież już wszystko?

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, którzy mają przecież już wszystko? Niewątpliwie znalezienie  takiego prezentu może przyprawić o ból głowy. To musi być coś wyjątkowego. Pragniemy przecież takim upominkiem pokazać Dziadkom jak bardzo ich kochamy i doceniamy wszystko co dla nas zrobili. Niezaprzeczalnie nasi Dziadkowie zasługują na najlepsze urodziny.  Nieważne czy to będą 50, 60 czy 100, prezent musi być wspaniały!  Naszą propozycją jest obraz drukowany na płótnie Drzewo genealogiczne.

Czym jest Drzewo Genealogiczne rodziny?

Drzewo genealogiczne to potoczna nazwa tablicy przodków, sporządzonego dla danej osoby zwanej probantem, to jest osoby,  która zajmuje centralne miejsce na drzewie genealogicznym. W tradycyjnym drzewie genealogicznym  przodkowie stanowią korzenie drzewa a potomkowie gałęzie i listki.

Dlaczego warto podarować dziadkom obraz drzewo genealogiczne?

Po pierwsze idealny prezent  powinien wywoływać emocje. Drzewo genealogiczne z pewnością je wywoła. Taki prezent przypomni nam co jest w życiu najważniejsze – Rodzina.   Rodzina, która daje nam poczucie bezpieczeństwa a jej historia siłę.  Dodatkowo daje odpowiedź na pytanie kim naprawdę jesteśmy czyli końcowym produktem  wielu pokoleń, które pojawiły się przed nami. Obraz drukowany na płótnie drzewo genealogiczne pomoże również nawiązać związek z przeszłością a dzięki temu możemy lepiej  rozumieć teraźniejszość i przyszłość. Nie ma nieważnych historii rodzinnych, czy rodzin zbyt małych, żeby tej historii nie przekazać następnym pokoleniom.

Dlaczego obraz drukowany na płótnie drzewo genealogiczny jest unikalny?

Przede wszystkim obraz jest w pełni spersonalizowany.

Na obrazie mogą znaleźć  się zdjęcia wszystkich członków rodziny, dzieci , wnuków i prawnuków.  Jeżeli nie posiadamy zdjęć w tych miejscach można wstawić awatarki lub zostawić je puste. Wszystko zależy od osoby zamawiającej.

Unikalny prezent urodzinowy dla DziadkówDodatkowo  wszystkie teksty umieszczone na obrazie są zupełnie dowolne. Można napisać wszystko co nosimy w sercu i chcemy przekazać naszym dziadkom.Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, drzewo genealogiczneGodnym uwagi jest fakt, że obraz oferujemy Państwu w 4 wielkościach 30x40cm , 40x60cm, 50x70cm, 100x70cmUnikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, drzewo genealogiczne, prezent urodzinowy

Co więcej oferujemy również 4 różne możliwości połączenia członków rodziny.

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, drzewo genealogiczne, prezent urodzinowy

Na koniec koniecznie należy wspomnieć o stylu obrazów, które oferujemy.

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, drzewo genealogiczne, prezent urodzinowy

Podsumowując

Wierzę, że drzewo genealogiczne  jest unikalnym i wyjątkowym prezentem dla dziadków. Potwierdzają to również klienci, którzy często zamawiają ten właśnie produkt w naszym sklepie. Jeżeli pragniesz podarować ponadczasowy prezent to z pewnością obraz drukowany na  płótnie drzewo genealogiczne będzie dobrym wyborem.