08 kwi

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą Obraz drukowany na płótnie

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą Obraz drukowany na płótnie

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą Obraz drukowany na płótnie to idealny podarek w tym ważnym dniu. Dlaczego? Ponieważ ten czas powinien być chwilą wielkiej radości, bardzo osobistym i intymnym przeżyciem. Przede wszystkim prezent , który otrzyma dziecko przystępujące po raz pierwszy do Sakramentu Eucharystii również powinien być bardzo osobisty. Powinien być godny tego wydarzenia i po latach przypomni mu o tej chwili. Obraz drukowany na płótnie Prezent na Komunię ze zdjęciem dziecka

A jeżeli nie mamy zdjęcia dziecka?

Jeżeli nie posiadacie takiego zdjęcie to naprawdę nic się nie dzieje. Dlaczego? Ponieważ przygotowaliśmy grafiki odpowiednie na Pierwszą Komunię Świętą do wyboru.

 

Reasumując Projekty drukowane są na płótnie Canvas i ręcznie naciągane na drewnianą ramę „blejtram”  z systemem naciągu płótna. a co za tym idzie nie potrzebują ramy.

Czy można czyścić obrazy?

Tak, oczywiście. Obrazy są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV.  Przede wszystkim łatwo wyczyścicie go z kurzu za pomocą ściereczki. Obrazy posiadają zadrukowane boki, dzięki czemu nie wymagają obramowania czy ramy i są gotowe do zawieszenia.

Zapraszamy do sklepu z pamiątkami na Pierwszą Komunię Świętą. Sklep