23 Wrz

Drzewo genealogiczne winorośl

Drzewo genealogiczne winorośl

Drzewo genealogiczne winorośl. Winorośl jest jednym z najbardziej elementarnych symboli chrześcijaństwa. Biblia wspomina o winogronach i winorośli ponad 500 razy a Jezus nawet używa winorośli jako symbolu samego siebie, mówiąc: „Ja jestem krzewem winnym”.  Winorośl jest więc symbolem ofiary, bezinteresownej miłości i obfitości. Każda rodzina powinna opierać się na tych wartościach i naśladować krzew winorośli, który obficie wydaje owoce i rozrasta się tworząc nowe połączenia. Takiej symboliki użyłem do stworzenia obrazu na płótnie „Drzewo genealogiczne winorośl”. Taki obraz może być  pięknym prezentem  na rocznice ślubu, urodziny czy imieniny.  Na obrazie można  umieścić całą rodzinę wywodzącą się od tych dwóch najważniejszych osób w rodzinie.Drzewo genealogiczne winorośl

Członkowie rodziny połączeni są gałązkami winorośli. Na samym dole umieszczeni są seniorzy rodu lub osoby , dla których będzie wręczany obraz. Pod nimi jest księga, na której można umieścić krótką sentencję.

Drzewo genealogiczne winorośl

Na życzenie klienta połączenia mogą być w kolorze lub w sepii.

Drzewo genealogiczne winorośl

Na dole obrazu po obu stronach można umieścić datę, sentencję, życzenia, cytat…

prezent dla rodziców

Tekst jest absolutnie dowolny, to klient decyduje co ma być napisane na obrazie.

Drzewo genealogiczne, prezent

Układ gałązek może być symetryczny lub bardziej naturalny przypominający prawdziwy wijący się krzew winny.

Drzewo genealogiczne winorośl

W obrazie bez dodatkowych opłat można zmienić czcionkę i treść napisów. Zdjęcia mogą być kolorowe lub w sepii  Cena jest uzależniona od wielkości obrazu i ilości osób.

Drzewo genealogiczne winorośl

Projekty drukowane są na płótnie Canvas i ręcznie naciągane na drewnianą ramę „blejtram”  z systemem naciągu płótna. Obrazy są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV. Można je łatwo oczyścić z kurzu za pomocą zwilżonej ściereczki. Obrazy posiadają zadrukowane boki, dzięki czemu nie wymagają obramowania i są gotowe do zawieszenia.

Przykładowy projekt  z kolorowymi gałązkami winorośli

Drzewo genealogiczne winorośl

Przykładowy projekt z gałązkami winorośli w sepii. Obrazy sprzedawane są bez ramy widocznej na zdjęciu.

Drzewo genealogiczne winorośl