08 lis

Kuferek walizka

Kuferek walizka

Walizka jest  uniwersalnym symbolem podróży, migracji, wędrówki zarówno prawdziwej jak i tej w głąb serca czy  pamięci. To metaforyczne miejsce przechowywania rzeczy ważnych, niezbędnych dla współczesnego człowieka,  który jest w ciągłym ruchu.  Życie człowieka stanowi całość, w której minione lata wpływają na następne. Przyszłość powstaje dzięki przeszłości, która pozostaje i żyje w naszych wspomnieniach.  O wspomnienia warto więc zadbać. Posiadać takie miejsce na  przedmioty jakie towarzyszyły nam i nawet po latach sprawią, że uśmiech będzie gościł na naszych twarzach, a serca zaleje fala ciepła na samą myśl o tym, co nam było dane przeżyć i czego mogliśmy  doświadczyć. Takim miejscem jest Kuferek Walizka wspomnień, który  osoba obdarowana możne napełnić wyjątkowymi przedmiotami , aby stworzyć ponadczasową pamiątkę jako prezent na chrzest, z okazji ślubu czy z okazji 18 stych urodzin.

Kuferek walizka, pudełko wspomnień ,prezent na ślub
Kuferek Wspomnień  wykonany jest z drewna sosnowego o wymiarach 20x30x14cm i jest stylizowany na starą walizkę podróżną. Na rogach kuferka zamocowane są ozdobne blaszane narożniki. Na wieku kuferka możemy na Państwa życzenie umieścić zdjęcie dziecka, Pary Młodej , Babci , Dziadka, solenizantki/ta wraz z dowolnym tekstem lub dowolna grafikę przesłaną przez formularz zamówień. W ciągu kilku godzin prześlę projekt na wieko kuferka.

Kuferek walizka, pudełko wspomnień

Na wieku kuferka od strony wewnętrznej można umieścić dedykację, życzenia lub dowolny tekst w wybranej wcześniej czcionce.

wnętrze kuferka wspomnień Do stworzenia pasków użyliśmy skóry licowej o grubości 2mm w naturalnym kolorze. Na życzenie klienta możemy paski wykonać ze skóry w kolorze naturalnym, brązowym       czerwonym i czarnym .

kuferek walizka ze skórzanymi paskami

Przykładowy ślubny kuferek walizka.

kuferek wspomnień na ślub, prezent na ślub

Kuferki w formie walizki wykonujemy tylko w  kolorze brązowym. Nie ma możliwości zamówienia w kolorze białym.

prezent na chrzest, kuferek walizka na prezent

Zapięcie skórzane są tylko ozdobą i nie spełniają funkcji zamykania i otwierania kuferka.

pamiątka chrztu świętego, kuferek wspomnień

Kuferek zamykany jest ozdobnym zamkiem, który chroni zawartość przed wysypaniem się i pogubieniem pamiątek. Jak przystało na prawdziwą walizkę Kuferek Wspomnień posiada również rączkę wykonaną ze skóry.

prezent na 18 stkę, pudełko wspomnień, walizka wspomnień

 Aby zamówić podobny kuferek zapraszam do sklepu