03 Lip

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, którzy mają przecież już wszystko?

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, którzy mają przecież już wszystko? Niewątpliwie znalezienie  takiego prezentu może przyprawić o ból głowy. To musi być coś wyjątkowego. Pragniemy przecież takim upominkiem pokazać Dziadkom jak bardzo ich kochamy i doceniamy wszystko co dla nas zrobili. Niezaprzeczalnie nasi Dziadkowie zasługują na najlepsze urodziny.  Nieważne czy to będą 50, 60 czy 100, prezent musi być wspaniały!  Naszą propozycją jest obraz drukowany na płótnie Drzewo genealogiczne.

Czym jest Drzewo Genealogiczne rodziny?

Drzewo genealogiczne to potoczna nazwa tablicy przodków, sporządzonego dla danej osoby zwanej probantem, to jest osoby,  która zajmuje centralne miejsce na drzewie genealogicznym. W tradycyjnym drzewie genealogicznym  przodkowie stanowią korzenie drzewa a potomkowie gałęzie i listki.

Dlaczego warto podarować dziadkom obraz drzewo genealogiczne?

Po pierwsze idealny prezent  powinien wywoływać emocje. Drzewo genealogiczne z pewnością je wywoła. Taki prezent przypomni nam co jest w życiu najważniejsze – Rodzina.   Rodzina, która daje nam poczucie bezpieczeństwa a jej historia siłę.  Dodatkowo daje odpowiedź na pytanie kim naprawdę jesteśmy czyli końcowym produktem  wielu pokoleń, które pojawiły się przed nami. Obraz drukowany na płótnie drzewo genealogiczne pomoże również nawiązać związek z przeszłością a dzięki temu możemy lepiej  rozumieć teraźniejszość i przyszłość. Nie ma nieważnych historii rodzinnych, czy rodzin zbyt małych, żeby tej historii nie przekazać następnym pokoleniom.

Dlaczego obraz drukowany na płótnie drzewo genealogiczny jest unikalny?

Przede wszystkim obraz jest w pełni spersonalizowany.

Na obrazie mogą znaleźć  się zdjęcia wszystkich członków rodziny, dzieci , wnuków i prawnuków.  Jeżeli nie posiadamy zdjęć w tych miejscach można wstawić awatarki lub zostawić je puste. Wszystko zależy od osoby zamawiającej.

Unikalny prezent urodzinowy dla DziadkówDodatkowo  wszystkie teksty umieszczone na obrazie są zupełnie dowolne. Można napisać wszystko co nosimy w sercu i chcemy przekazać naszym dziadkom.Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, drzewo genealogiczneGodnym uwagi jest fakt, że obraz oferujemy Państwu w 4 wielkościach 30x40cm , 40x60cm, 50x70cm, 100x70cmUnikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, drzewo genealogiczne, prezent urodzinowy

Co więcej oferujemy również 4 różne możliwości połączenia członków rodziny.

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, drzewo genealogiczne, prezent urodzinowy

Na koniec koniecznie należy wspomnieć o stylu obrazów, które oferujemy.

Unikalny prezent urodzinowy dla Dziadków, drzewo genealogiczne, prezent urodzinowy

Podsumowując

Wierzę, że drzewo genealogiczne  jest unikalnym i wyjątkowym prezentem dla dziadków. Potwierdzają to również klienci, którzy często zamawiają ten właśnie produkt w naszym sklepie. Jeżeli pragniesz podarować ponadczasowy prezent to z pewnością obraz drukowany na  płótnie drzewo genealogiczne będzie dobrym wyborem.