08 sierpień

Zamek Moszna CACIB Opole 2021

Zamek Moszna CACIB Opole 2021

Zamek Moszna CACIB Opole 2021 wystawa Międzynarodowa, która odbyła się 1 sierpnia dla naszej grupy pierwszej.

Nasza ELIZA Aleksandryjski Trakt to Polski Owczarek Podhalański.  Zdobyła na wystawie  srebrny medal. Zajęła 2 miejsce z 5 wystawianych suk w klasie młodzieży oraz ocenę doskonałą.  Największe podziękowania dla Magdaleny Andrusiewicz . To przede wszystkim najlepsza prezenterka psów na wystawach bez niej nie byłoby tych zwycięstw 🙂

Zamek Moszna CACIB Opole 2021

Zamek Moszna położony jest na szlaku komunikacyjnym łączącym Prudnik z Krapkowicami.  Jak głosi legenda, Moszna w średniowieczu należała do Zakonu Templariuszy. W roku 1679 właścicielami Mosznej była rodzina von Skall.

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Eliza już wyluzowana po wygranej  pozuje nam do zdjęcia

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Nasza Podhalanka szczęśliwa dziękowała nam, że zabraliśmy ją w takie fajne miejsce.

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Chwila relaksu i obserwacja innych pięknych ras na ringach. Zamek Moszna CACIB Opole 2021Polski Owczarek Podhalański to nasza polska rasa i wspaniały pies nie tylko rodzinny ale też stróżujący.

Zamek Moszna CACIB Opole 2021

Oczywiście na wystawie zawiązują się również przyjaźnie. Mieliśmy to szczęście, że poznaliśmy na naszej pierwszej wystawie z Elizą wspaniałych ludzi. Zaprzyjaźniliśmy się z właścicielami wspaniałego owczarka podhalańskiego ELMO Duma Beskidu, który wygrał porównanie z naszą Elizą. Co lepsze nasze psiaki również się ze sobą zaprzyjaźniły, dzięki czemu wystawy są dla nich miejscem spotkań i igraszek psich.

Zamek Moszna CACIB Opole 2021To niesamowite, że nie tylko oba pieski są na literę E to jeszcze są w tym samym wieku różnica zaledwie tygodnia i oboje się uwielbiają.

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Dzięki takim przyjaźniom wystawy stają się miejscem spotkań towarzyskich, wymieniamy się informacjami o rasie i charakterach naszych pupili. Magda to wspaniały kompan na wystawy, czekam z utęsknieniem na każdą wystawę, gdzie wiem, że będziemy razem.

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Elmo vel. Maksiu i Eliza to nieodłączny duet. Kochamy nasze Podhalany 🙂

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Psy już miały dosyć pozowania. Ale czy to nie piękny widok?

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Spacer po wystawie, wszyscy już są odprężeni.

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Takie dwa białe misie robią naprawdę ogromne wrażenie 🙂

Zamek Moszna CACIB Opole 2021Już czas wracać do domu. Ostanie pozowanie na Zamku Moszna.

Zamek Moszna CACIB Opole 2021