10 cze

Kufer na ślubne pamiątki

Kufer na ślubne pamiątki

Jeżeli niedługo czeka Was kupienie prezentu na ślub, a nie macie pomysłu na coś oryginalnego to służymy pomocą 😉 Pytanie podstawowe – szukać oryginalnego prezentu czy dać po prostu bezpieczniejszą kopertę ? Jeżeli wybierzecie pierwszą opcję to z pewnością może Was zainteresować Kufer Ślubny. Prezent piękny, oryginalny i bardzo praktyczny.


Kufer na ślubne pamiątki

Obdarowana Para Młoda będzie mogła trzymać w nim wspomnienia z tego najpiękniejszego dnia, żeby nigdy nie zapomnieć jak wspaniale się w tedy czuli. Z pewnością znajdzie tam miejsce welon Panny Młodej i muszka Pana Młodego, piękne kartki z życzeniami, zasuszone kwiaty z bukietu Panny Młodej.

Kufer na ślubne pamiątki

We wnętrzu kufra wszystkie te cenne przedmioty będą bezpieczne, nie zakurzą się i zawsze będą pod ręką w jednym miejscu. Prezent, który z pewnością będzie cieszył Parę Młodą nie tylko w dniu ślubu. Będzie to ich kącik na wspomnienia taki Zakątek Pamiątek 😉

Kuferek można zakupić w sklepie

Kufer ślubny

Kufer Ślubny to produkt w pełni spersonalizowany, możesz dodać własny tekst
i przekazać bliskim  Ci osobom  życzenia lub romantyczną wiadomość w bardzo oryginalny sposób.

prezent na ślub

Wszystkie kuferki wykonane są z drewna sosnowego. Pomalowane są bejcą w kolorze orzech lub białą farbą akrylową  i wielokrotnie polakierowane, wykonane techniką Decoupage i transfer glaze.

Aby zamówić podobny kuferek zapraszam do sklepu