22 lut

Prezent na ślub rocznice

Prezent na ślub rocznice

Prezent na ślub rocznice nie możne obejść się bez najważniejszego symbolu miłości.  Obrączki. Obrączka koniecznie musi być w kolorze ognia, który płynie z głębi serca zakochanych 😉 Jest symbolem miłości i zaangażowania oraz symbolizuje władzę i początek nowego życia razem.  Obrączka jest też motywem przewodnim pudełek wspomnień na ślub, rocznice.
Prezent na ślub rocznice

Wszystkie kuferki i pudełka wykonane są z drewna sosnowego. Dostępne wymiary pudełek to 20x20x8cm, kuferków 20x30x14cm i 30x40x14cm .

Ceny kuferków dostępne są tutaj 

pudełko kuferek wspomnień

Kuferki  kolorze brązowym pomalowane są bejcą wodną w kolorze orzech , wielokrotnie polakierowane lakierem akrylowym oraz szlifowane na połysk. Każdy kuferek ma zameczek , który chroni jego zawartość przed wysypaniem się. Wykonany jest techniką Decoupage oraz transfer glaze.

prezent na rocznice ślub, podziękowanie dla rodziców

Napisy na kuferkach są w kolorze złotym wybraną wcześniej czcionką. Na przedstawionym kuferku zastosowana jest czcionka nr 4. Do wyboru mamy 14 rodzajów czcionek.

ślub podziękowanie dla rodzców

Na zdjęciu przedstawiony jest przykładowy tekst . Tekst na kuferek jest całkowicie dowolny,  jedynym ograniczeniem jest długość napisów i dopasowana do nich odpowiednia czcionka.   Im dłuższy tekst tym mniejsza czcionka. Na przedstawionym kuferku zastosowana jest czcionka nr 4  . Niektóre czcionki są ozdobne i mniej czytelne przy dłuższych napisach.

prezent na rocznice ślub, podziękowanie dla rodziców

Pudełka białe pomalowane są farbą akrylową , wielokrotnie lakierowane i szlifowane lakierem akrylowym. Na wieku można umieścić dowolny napis oraz wybraną grafikę

kufer wspomnień

Na wewnętrznej stronie kuferka można umieścić dowolny tekst, mogą to być życzenia, cytat lub sentencja. W kuferku znajduje się ozdobna wolina wypełniająca wnętrze kuferka. 

pudełko wspomnień

Aby zamówić kuferek Ślubny z obrączkami zapraszam do sklepu