06 sty

Kuferek dla Babci i Dziadka

Kuferek dla Babci i Dziadka

Kuferek dla Babci i Dziadka to nie tylko piękny prezent ale również prezent, który z pewnością zbliży członków rodziny i pomoże zachować pamięć w dobrej kondycji.  Im częściej wspominamy i używamy wspomnień w ciągu naszego życia, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy mieli do nich dostęp w  starszym wieku. Kuferek Wspomnień dla seniora może poprawić i stymulować pamięć  a bezpośredni kontakt z pamiątkami podnosi na duchu i przypomina starszej osobie o jej tożsamości.

Kuferek dla Babci i Dziadka, dzień babci i dziadka

W kuferku wspomnień Dziadek lub Babcia może przechowywać  przedmioty, które przeniosą ich do chwil dla nich drogich. Nasze życie wypełnione jest przedmiotami a za każdym przedmiotem z pewnością kryją się ciekawe opowieści, którymi nasi najbliżsi chętnie się podzielą. Na zdjęciach mój osobisty kuferek wspomnień 😉

Kuferek dla Babci i Dziadka

Kuferek Wspomnień  wykonany jest z drewna sosnowego o wymiarach 20x30x14cm i jest stylizowany na starą walizkę podróżną. Na rogach kuferka zamocowane są ozdobne blaszane narożniki. Do stworzenia pasków użyliśmy skóry licowej o grubości 2mm w brązowym kolorze. Kuferek jest barwiony ogniowo. Całość polakierowana lakierem akrylowym.

Kuferek dla Babci i Dziadka

Kuferek zamykany jest ozdobnym zamkiem, który chroni zawartość przed wysypaniem się i pogubieniem pamiątek. Jak przystało na prawdziwą walizkę Kuferek Wspomnień posiada również rączkę wykonaną ze skóry. Zapięcie skórzane są tylko ozdobą i nie spełniają funkcji zamykania i otwierania kuferka.

Kuferek dla Babci i Dziadka

Na wieku kuferka od strony wewnętrznej można umieścić dedykację, życzenia lub dowolny tekst w wybranej wcześniej czcionce. Na wewnętrznej stronie widoczne są nity wkręcane.

Kuferek dla Babci i Dziadka, prezent dla babci i dziadka, pudełko wspomnień dla seniora

Kuferek będzie wkrótce dostępny w naszym sklepie.