28 Mar

Prezent na Chrzest musi być wyjątkowy

Prezent na Chrzest musi być wyjątkowy. Więc co podarować małemu dziecku na taką uroczystość? Wszyscy pragniemy zobaczyć u rodziców dziecka autentyczny uśmiech i uznanie w oczach za coś co mu podarowaliśmy. Dodatkowo najlepiej żeby nawet po latach wywoływał wzruszenie i przypominał o przymierzu z Bogiem. Dawanie prezentów to prawdziwa sztuka. Wymaga to zastanowienia i poświeceniu czasu, aby znaleźć prezent, który jest absolutnie idealny i wyjątkowy.

Jak kupić przeciętny prezent?

Na przykład trzeba wybrać się  do galerii handlowej i spędzić tam kilka godzin na krążeniu po sklepach i butikach w celu znalezienia odpowiedniego prezentu. Następnie zmęczony i z pustymi rękami odpocząć w kawiarni. Ostatecznie w ostatniej chwili wybrać coś losowego  i zmęczonym wrócić do domu.

Myślę, że Ty i Twoi bliscy zasługują na coś lepszego.

Jak kupić wyjątkowy prezent?

Na  przykład rozważyć zakup Pudełka Wspomnień na Chrzest. Przede wszystkim jest to prezent spersonalizowany,  a przez to indywidualny i niepowtarzalny. Na wieku można umieścić datę urodzenia dziecka jak również wagę, wzrost i godzinę przy urodzeniu.

Prezent na Chrzest musi być wyjątkowy

Nie ma dwóch identycznych pudełek wspomnień. Na wieku kuferka tekst jest zupełnie dowolny. Można zmienić krój czcionki  wybierając jedną z 16 oferowanych na naszej stronie. Na życzenie klienta możemy zmienić również kolor czcionki.

Prezent na Chrzest musi być wyjątkowy

W podobny sposób można spersonalizować grafikę na wieku kuferka. Możemy umieścić tam  przesłane zdjęcie dziecka, przesłaną grafikę lub osoba zamawiająca może skorzystać z  18 gotowych szablonów.

Prezent na Chrzest musi być wyjątkowy

 

Przykładowe szablony na kuferek biały

Wybierając szablon wybiera się grafikę i tło natomiast czcionka jak i teksty są dowolne.

Prezent na Chrzest musi być wyjątkowy

szablony

Prezent na Chrzest musi być wyjątkowy

Kuferki wspomnień na chrzest oferujemy również w kolorze brązowym.

pudełka wspomnień

W obu przypadkach biały czy brązowy będzie to niezwykły prezent, który będzie służył latami obdarowanej osobie. Co warte podkreślenia bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Są wielokrotnie lakierowane więc wystarczy przetrzeć je szmatką do kurzu.

pudełka

Chrzest to bardzo rodzinna uroczystość. Dziecko z pewnością  otrzyma  wiele kart z życzeniami, więc pudełko będzie idealnym rozwiązaniem do przechowywania tych wyjątkowych pamiątek. Rozumiemy, że pamiątek może być dużo dlatego Pudełko Wspomnień oferujemy w dwóch rozmiarach. Każdy może dopasować wielkość do swoich potrzeb. Zmieści się w nim z łatwością biblia dla dzieci, różaniec, medalik, szatka z chrztu lub życzenia na papierze ozdobnym. Nasze pudełka wykonane są z drewna sosnowego ręcznie malowane i lakierowane oraz ręcznie nakładamy projekty naszą metodą autorską podobną do techniki Decoupage.

chrzest

 

Na wewnętrznej stronie wieka kuferka można umieścić bardziej osobiste życzenia, które będą widoczne dopiero po otworzeniu kuferka. Można umieścić tam również małą grafikę o symbolice religijnej lub dziecięcej, np misio z serduszkiem…

Ważnym dodatkiem jest ozdobny zameczek, który chroni zawartość przed wysypaniem się i wypełnienie  kuferka woliną drzewną.

Podsumowując

Chrzest to jeden z najbardziej wyjątkowych dni zarówno dla rodziców jaki chrzczonego dziecka . Pudełko Wspomnień to wyjątkowy spersonalizowany prezent, dzięki któremu nawet po wielu latach przypomni dziecku o początku jego podroży z Bogiem.

Na zakończenie zapraszam do zapoznania się z naszą pełna ofertą Pudelek wspomnień.