23 lut

Kuferek biały Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Kuferek biały Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Kuferek biały Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej to bezcenna pamiątka na lata.  Ciężko dziś wybrać prezent na Pierwszą Komunię Świętą,  na uroczystość,  którą powinniśmy przeżywać bardziej duchowo niż komercyjnie, którą powinniśmy celebrować?  W zależności od możliwości finansowych kupujemy iPhona, laptopa, quada lub drogi zegarek zamienając to święto w targowisko próżności. Można też postąpić inaczej czyli normalnie kupując prezent, który na zawsze będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu. Prezent, w którym znajdą  miejsce zdjęcia, nagrane filmy podczas uroczystości lub drobne upominki otrzymane od zaproszonych gości. Prezent, który bedzie pamiatką na całe życie a nawet dla dalszych pokoleń.  Taki upominek będzie można pokazać swoim dzieciom i z biegiem lat nie stanie się niemodny lub przestarzały. Jego wartość będzie rosła wraz z upływm czasu. Po latach spoglądając na ten kuferek nie jedna łza pojawi się w oku . Takim prezentem z pewnością jest Kuferek biały Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Upminek ten jest tworzony na indywidualne zamówienie klienta z dedykacją i zdjęciem dziecka dlatego też jest taki wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny. To nie chiński badziew, który rozleci nam się po chwili ale piękny prezent robiony ręcznie na zamówienie.

100% Rękodzieło!

Kuferek Wykonany jest z drewna sosnowego o wymiarach 20x30x14cm pomalowany farbą akrylową w kolorze białym, wykonany techniką Decoupage i transfer glaze.

Kuferek biały Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, prezent na Komunię

Napis na kuferku jest w kolorze czystego złota, nadając kuferkowi piękny i elegancki wygląd. Na wieku Kuferka można umieścić wiersz, sentencję lub dowolny tekst. Zdjęcie dziewczynki lub chłopca nie musi być w stroju komunijnym, może być dowolne. Po nadesłaniu zdjęcia ja je przerobię odpowiednio do kuferka aby całość do siebie pasowała.

Kuferek biały Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej , prezent na pierwszą komunię rocznicę

Jeżeli nie posiadamy zdjęcia dziecka, dla którego ma być Kuferek proponujemy grafikę komunijną.

Kuferek biały Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej , prezent na komunię

Na wewnętrznej stronie wieka Kuferka można umieścić życzenia lub dowolny tekst.

Kuferek biały Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej , zakątek pamiątek

Posiadam też Pudełka Wspomnień na Pierwszą Komunię Świętą

Pudełko wspomnień pamiątka pierwszej Komunii Świętej

Pudełko wykonane jest drewna sosnowego o wymiarach 20x20x8cm w kolorze białym

Pudełko wspomnień pamiątka pierwszej Komunii Świętej

Na wewnętrznej stronie wieka Pudełka również można umieścić życzenia lub dowolny tekst.

życzenia na wewnętrznej stronie pudełka na komunię

blog4

 Aby zamówić podobny kuferek zapraszam do sklepu