25 lis

Prezent na Roczek urodziny

Prezent na Roczek urodziny

Pierwsze urodziny dziecka są tylko raz w życiu dlatego powinny być wyjątkowe i niezapomniane.  Przyjdą  goście  aby zobaczyć jak nasz skarb będzie zdmuchiwał swoją pierwszą w życiu świeczkę! W tak radosnym i wyjątkowym dniu prezent również powinien być wyjątkowy. Naszą propozycją na prezent z okazji Pierwszych Urodzin jest pudełko wspomnień. Dzięki niemu zachowasz  pamiątki po wyjątkowych wydarzeniach z życia Twojego dziecka. Narodziny, Chrzest Św.  pierwsze urodziny, pierwsze rysunki, pierwsze skarpetki jednym słowem  wszystko co  budzi wspomnienia możesz przechowywać w naszych pudełkach które będzie towarzyszyć dziecku przez całe życie. Dostępne rozmiary  pudełek wspomnień to 20x20x8cm , 20x30x14cm i 30x40x14cm.  Aktualny cennik

Prezent na Roczek Urodziny, dla dziewczynki, pudełko wspomnień

Pudełko wspomnień jest w pełni spersonalizowane. Na życzenie klienta możemy  zmienić kolorystykę  liter, tortui tła. Napis na Kuferku jest dowolny, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia klienta ?Tutaj można znaleźć werszki na Roczek. Pudełko wspomnień  wykonane jest z drewna sosnowego pomalowanego białą farba akrylową i wielokrotnie pokryte lakierem.

Prezent na Roczek Urodziny, pudełko wspomnień dla chłopca

W środku pudełka znajduje się miejsce na :
– zdjęcie z USG,
– szatę od Chrztu Św.
– ulubiony smoczek,
– pierwsza grzechotka,
-pierwsze skarpetki,
– świeczka z tortu
– ……. oraz wiele innych rzeczy.

Zamknięcie pudełka na  zameczek chroni zawartość przed rozsypaniem i pogubieniem. Na wewnętrznej stronie wieka pudełka jest miejsce na dedykację, życzenia lub sentencję.

pudełko wspomnień, prezent dla dziecka,

Pudełko wspomnień ze zdjęciem dla dziewczynki

Pudełko wspomnień ze zdjęciem dla dziewczynki

Aktualny cennik!

Aby zamówić podobny kuferek lub pudełko należy  wysłać maila na adres: zakatekpamiatek1@gmail.com