20 Gru

Drzewo genealogiczne ze zdjęciami rodziny

Drzewo genealogiczne ze zdjęciami rodziny

Drzewo genealogiczne ze zdjęciami rodziny to idealny prezent dla młodego pokolenia. Warto poznać historię swoich przodków. Wyciągnąć wnioski z ich zwycięstw i porażek. Taki obraz drukowany na płótnie będzie opowiadał historię Waszej rodziny. Będzie domową lekcją historii i patriotyzmu dla dzieci. Poniżej przykładowe drzewo genealogiczne ze zdjęciami rodziny na obrazie drukowanym na płótnie.

Drzewo genealogiczne ze zdjęciami rodziny

Z lewej strony obrazu drukowanego na płótnie  można umieścić sentencję i rok . Tekst jest dowolny.

Drzewo genealogiczne ze zdjęciami rodziny

Do połączenia poszczególnych członków rodziny użyłem  pędów i liści a obrączek jako oznaczeń związków małżeńskich.

obraz drukowany na płótnie

Jest to przykładowy szablon. Zamawiający może z niego skorzystać lub zlecić dla naszego działu kreatywnego stworzenie czegoś zupełnie nowego. W szablonie bez dodatkowych opłat można zmienić czcionkę i treść napisów. Zdjęcia mogą być kolorowe lub w sepii bez dodatkowych opłat. Cena będzie uzależniona od ilości nazwisk i zdjęć.

jak zachować pamięć o naszych przodkach

Tekst w prawym rogu obrazu z drzewem genealogicznym  jest dowolny. Można to miejsce wykorzystać jako  bardzo osobiste  życzenia dla obdarowanej osoby.

obraz drukowany na płótnie

Projekty drukowane są na płótnie Canvas i ręcznie naciągane na drewnianą ramę „blejtram”  z systemem naciągu płótna. Obrazy są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV. Można je łatwo oczyścić z kurzu za pomocą zwilżonej ściereczki. Obrazy posiadają zadrukowane boki, dzięki czemu nie wymagają obramowania i są gotowe do zawieszenia.

blejtram

 Aby zamówić podobny obraz drukowany na płótnie  zapraszam do sklepu