19 Gru

Podróż do źródeł czasu

Podróż do źródeł czasu

Podróż do źródeł czasu to moja ulubiona powieść kubańskiego pisarza Alejo Carpentiera. (otrzymałem ją kiedyś od mojej Żony pod choinkę 😉 ) Książka jest fascynująca i trzeba ją koniecznie przeczytać 😉 To powieść o podróży po bezdrożach czasu i przestrzeni do swojego wnętrza. Do do korzeni wszystkiego. To również podróż w odległe czasy do kiedyś   najjaśniej świecących konstelacji. To  tam jest miłość. Uczucie, które kiedyś było wielkie i poruszało wszystkie serca zaś dziś  nie zadowala już współczesnych. Warto się wybrać w taką podróż do tych czasów kiedy wszystko było prostsze. Bo kochać i całować to chyba każdy potrafi 😉  Ta podróż  to sposób, aby połączyć się z przeszłością, która buduje  prawdziwą miłość. Warto pamiętać o swoich przodkach bo co w przeszłości rozwinęło się w coś wielkiego, w teraźniejszości  również będzie wielkie. Trzeba porostu znać swoją przeszłość i  kochać ludzi w noc i za dnia, w lato i w zimie, w bogactwie i w biedzie.. 😉 I z takich o to myśli powstał projekt drzewa genealogicznego, który Wam prezentuję 😉 Poniżej Przykładowe drzewo genealogiczne.
Podróż do źródeł czasu

Jest to przykładowy szablon. Zamawiający może z niego skorzystać lub zlecić dla naszego działu kreatywnego stworzenie czegoś zupełnie nowego. W szablonie bez dodatkowych opłat można zmienić czcionkę i treść napisów. Cena będzie uzależniona od ilości nazwisk. To doskonały prezent dla Naszych Dziadków, dla rodziców i krewnych.

drzewo genealogiczne, prezent na ślub, prezent dla babci, pomysł na prezent

Do połączenia poszczególnych członków rodziny użyłem  pędów i liści a obrączek jako oznaczeń związków małżeńskich.

Podróż do źródeł czasu

Tekst w prawym rogu obrazu z drzewem genealogicznym  jest dowolny. Można to miejsce wykorzystać jako  bardzo osobiste  życzenia dla obdarowanej osoby.

prezent na gwiazdkę

Obrazek z lewej strony obrazu jest przykładowy i nieobowiązkowy. Można z niego zrezygnować a w tym miejscu umieścić jakąś sentencję.

obraz drukowany na płótnie

Projekty drukowane są na płótnie Canvas i ręcznie naciągane na drewnianą ramę „blejtram”  z systemem naciągu płótna. Obrazy są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV. Można je łatwo oczyścić z kurzu za pomocą zwilżonej ściereczki. Obrazy posiadają zadrukowane boki, dzięki czemu nie wymagają obramowania i są gotowe do zawieszenia.

blog k2

Aby zamówić podobny obraz drukowany na płótnie  zapraszam do sklepu