09 Sty

Czy wielkość prezentu ma znaczenie?

Czy wielkość prezentu ma znaczenie?

Czy wielkość prezentu ma znaczenie?  Z pewnością nie. Nie stresujcie się wielkością prezentu lub ceną bo nie one decydują o jego wyjątkowości. Więc czym powinniśmy się kierować  w wyborze idealnego prezentu? Według mnie prezent powinien być przede wszystkim wyjątkowy i pochodzić z serca. Ludzie uwielbiają słyszeć swoje  imię, oglądać własne zdjęcia. Personalizacja prezentu pokazuje, że myślałeś o osobie i zależy ci na niej. Pokazuje również waszą wspólną historię, kiedy posiadacie wspólne zdjęcia, które można umieścić na wieku pudełka.  Wykonałem  już  tysiące pudełek wspomnień  i wszystkie były  niepowtarzalne.  Dodanie imienia , zdjęcia czy  wierszyka  sprawi,  że  prezent  będzie wyjątkowy.

Na małym pudełku można zmieścić naprawdę dużo informacji, które sprawią, że prezent będzie spersonalizowany w 100%.  Poniżej pudełko metryczka. Można na nim umieścić datę i godzinę urodzenia, pierwsze słowo, znak zodiaku i wiele innych ważnych i wyjątkowych informacji.

Na wewnętrznej stronie pudełka można również umieścić krótką sentencję, dedykację lub wierszyk.

Wszystkie teksty są zupełnie dowolne.  Dolna cześć pudełka pomalowana jest na kolor szary a górna na biały.

W zeszłym roku mieliśmy wiele zapytań o mniejsze pudełka. Więc obok pudełek 30x40x14 cm i 20x30x14cm  w 2020 roku  wprowadzamy  pudełka  o wielkości 16x16x6  cm.  

Przykładowe pudełko wspomnień na Chrzest ze zdjęciem dziecka