21 lis

Pudełko wspomnień z Aniołem Stróżem

Pudełko wspomnień z Aniołem Stróżem

Aniele Boży, Stróżu mój,
Ty zawsze przy mnie stój.
Rano, w wieczór, w dzień i w nocy
Bądź mi zawsze ku pomocy.
Strzeż duszy i ciała mego
I doprowadź mnie do żywota wiecznego.
Amen.

Głęboko wierzę, że każdy człowiek rodzi się z przydzielonym mu Aniołem Stróżem. Modlitwa „Aniele Boży..”
kojarzy się nam z dzieciństwem i dziećmi ale przekonanie o istnieniu i obecności Aniołów, w tym również Aniołów Stróżów jest jednym z ważnych elementów naszej wiary. Aniołowie są duchami stworzonymi przez Boga dla Jego chwały i pomocy ludziom. Słowo „anioł” po grecku aggelos oznacza tyle co posłaniec, sługa wyprawiony do przyjaciela, czasem też ambasador. Aniołowie na kartach Biblii przynoszą zazwyczaj wiadomość, która wywołuje wielką przemianę w życiu adresata. Anioł Stróż jest prawdziwym przyjacielem, cichym, skromnym, dyskretnym, a jednak skutecznym i niezawodnym. Radzi i pociesza w niepowodzeniach, podnosi z sytuacji trudnych i wskazuje właściwą drogę, idzie obok i rozwesela w chwilach smutnych. Anioł Stróż może przybierać różne  postacie.  Ja wyobrażam go sobie właśnie tak 😉
Pudełko wspomnień z Aniołem Stróżem

A tak wygląda pudełko wspomnień z Aniołkiem dla dziewczynki na Chrzest. Zdjęcie dziecka naniesione jest metodą transfer glaze.

Pudełko wspomnień z Aniołem Stróżem, pudełko wspomnień dla dziewczynki

Poniżej Pudełko wspomnień na Chrzest w wersji bez zdjęcia z samym aniołkiem. Wszystkie pudełka wykonane są z drewna sosnowego, pomalowane farbą akrylową i wielokrotnie polakierowane.

Pudełko wspomnień z Aniołem Stróżem

Napis na Kuferku jest dowolny, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia klienta 😉 Tutaj można znaleźć werszki na chrzest

pudełko wspomnień ze zdjęciem dziecka , prezent na chrzest

Kolorystyka kuferka dla chłopca na Chrzest

pudełko wspomnień ze zdjęciem dziecka dla chłopca, prezent na chrzest, pomysł na prezent

Pudełko wspomnień jest w pełni spersonalizowane. Na życzenie klienta możemy  zmienić kolorystykę  liter, Aniołka i tła. Dostępne rozmiary 20x30x14cm i 30x40x14cm.  Aktualny cennik

pudełko wspomnień ze zdjęciem dziecka dla chłopca

W środku pudełka znajduje się miejsce na skarby i pamiątki związane z tym szczególnym dniem. Zamknięcie pudełka na  zameczek chroni zawartość przed rozsypaniem i pogubieniem. Na wewnętrznej stronie wieka pudełka jest miejsce na dedykację, życzenia lub sentencję.

25698

Aktualny cennik!

Aby zamówić podobny kuferek lub pudełko należy  wysłać email na adres: zakatekpamiatek1@gmail.com